english
français
nl
deutch
catala
espanol
polish
Esperanto

AFERA UMMO
APEL DO WSZYSTKICH KTÓRZY OTRZYMALI LISTY OD UMMITÓW

Czesc,

Ummo-Sciences (Ummo-Nauki) to odsylacz informacyjny i roboczy przyrzad dla tych, naukowców albo nie, którzy sa zainteresowani "mysleniem Ummitów". Wszystkie dostepne listy Ummitów sa dostepne w ich francuskiej wersji i sa najbardziej kompletne ze wszystkich wersji.

Te dokumenty sa dostepne na stronie www.ummo-sciences.org i wkrótce beda przekazane do zadedykowanej strony, na której mamy nadzieje klasc pierwotne listy i tlumaczenia na inne jezyki.

Równolegle, badania i analizy tych listów pociaga za soba prace nad 120 osób, wieksza czesc z nich to naukowcy.

My posiadamy jedna czwarta dokumentów ummitów, które prawdopodobnie maja w calosci wiecej niz 6000 stron. Uwazamy ze te listy mozna rozumiec i czytac na kilka róznych sposobów i na róznych poziomach. Po to, zeby byc zrozumianym, co najmniej jeden z tych poziomów wymaga informacji o innych dokumentach, których my nie posiadamy, ale uwazamy, ze musza istniec. To byloby w interesie wszystkich, dlatego chcielibysmy zgromadzic razem najwieksza ilosc oryginalów dokumentów (lub tych, które uwazamy za oryginalne) po to, zeby posuwac sie naprzód w ich zrozumieniu i badaniu.

Zeby nasze badania mogly postepowac, wysylamy ogólnoswiatowa prosbe do wszystkich odbiorców albo posiadaczy listów ummitów, oryginalów albo kopii, do przeslania nam ich.

Zapraszamy do kontaktu z nami piszac na adres contactummo-sciences.org

Adekwatnosc dokumentów bedzie oceniana przez komitet czytania. Wasza tozsamosc lub tozsamosc pierwotnego odbiorcy listów bedzie publikowana tylko za wasza zgoda.

UMMO-SCIENCES Komitet Czytania